Кормило COX DR-AL-130NBTFOV 31.8 писта 400mm черен 03002558
Кормило COX DR-AL-130NBTFOV 31.8 писта 400mm черен
Помощ за Вашия избор?
Свържи се с нас
вкл. 20 % ДДС без цена за доставка.
Калкулирайте вашите вноски
Unicredit leasing logo
Вноска
ГЛП
ГПР
Общ размер на кредита
*Можете да изберете опцията за заявка на стоков кредит при завършване на поръчката.
Кормило COX DR-AL-130NBTFOV 31.8 писта 400mm черен е предназначено за road и пистови велосипеди, където прецизният контрол и правилната позиция са от ключово значение. Изработено от алуминий, кормилото предлага надеждна здравина и оптимално тегло за ежедневно и състезателно каране.
С ширина от 400 мм и диаметър на скобата 31.8 мм, то осигурява стабилно захващане и отлична съвместимост с модерни лапи. Слизането от 130 мм допринася за по-аеродинамична и ефективна позиция на тялото, което е особено важно при пистово и road каране. Черното покритие завършва изчистения и професионален външен вид.
Технически характеристики:
Вид: Road
Диаметър на скобата: 31.8 мм
Ширина: 400 мм
Материал: Алуминий
Слизане (Drop): 130 мм
Цвят: Черен
Customer Reviews
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%